portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Botanika - sprawy osiedlowe » Forum » Odpady wielkogabarytowe
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Odpady wielkogabarytowe

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Osoba123 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Śro Paź 31, 2018 19:02
Posty: 1
Skąd: Poznań-Botanika

PostWysłany: Śro Paź 31, 2018 19:07    Temat postu: Odpady wielkogabarytowe

Witam, czy ktoś z Państwa orientuje się czy istnieje w naszej spolnocie coś takiego jak wywóz odpadów wielkogabarytowych? Jeśli tak to proszę o termin najbliższego wywozu. Dziękuję i pozdrawiam.
arnie42 
   

Stały bywalec


Wiek: 49
Dołączył: Nie Lip 03, 2016 15:30
Posty: 71
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 10:39    Temat postu: Re: Odpady wielkogabarytowe

Istnieje na pewno bo wywalałem łóżko,niestety nie mam rozpiski,bo interesował mnie tylko najbliższy termin.Musisz się skontaktować z administratorem naszym i on mailowo poda ten termin.
Pozd
Papierzaka 
   

Początkujacy


Wiek: 86
Dołączył: Nie Wrz 23, 2018 14:26
Posty: 9
Skąd: Wadowic

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 14:30    Temat postu: Re: Odpady wielkogabarytowe

Jakby był w bloku piec to byśmy napalili za darmo na noc czy dwie, ale tak to trzeba wyrzucać. Kiedyś to jednak było lepiej
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama