portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Botanika - sprawy osiedlowe » Forum » Wielka impreza. Obowiązkowo czytać! Nie dzwonić na policję!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Wielka impreza. Obowiązkowo czytać! Nie dzwonić na policję!

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Papierzaka 
   

Początkujacy


Wiek: 86
Dołączył: Nie Wrz 23, 2018 14:26
Posty: 9
Skąd: Wadowic

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 11:36    Temat postu: Wielka impreza. Obowiązkowo czytać! Nie dzwonić na policję!

Drodzy sąsiedzi
W dniu 28 września w piątek wraz ze znajomymi organizuje połowinki klasowe w moim lokalu. Z racji iż impreza odbywa się w lokalu prywatnym ustawa antynikotynowa nas nie obowiązuje. Proszę sąsiadów o uwagę, mianowicie nie odpowiadam za imprezowiczów oraz proszę o uwagę czy nic nie wyleci przez okno (papierosy, butelki, etc.)
Proszę k wyrozumiałość mianowicie taka okazja zdarza się raz w życiu. Proszę nie wzywać policji tylko najpierw kulturalne wpaść pogadać, dołączyć do balu, poprosić o ściszenie muzyki etc.
Osobiście zadbamy o jakość muzyki oraz o to by nikogo ponownie nie zalać.
No to czekamy do piątku xD
krzysztof2137 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Nie Wrz 23, 2018 14:23
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 11:39    Temat postu: Re: Wielka impreza. Obowiązkowo czytać! Nie dzwonić na polic

Dobrze, nie zamierzam tego nigdzie zgłaszać. Życzę miłej zabawy.
PS. Mogę się dołączyć?
Papierzaka 
   

Początkujacy


Wiek: 86
Dołączył: Nie Wrz 23, 2018 14:26
Posty: 9
Skąd: Wadowic

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 11:40    Temat postu: Re: Wielka impreza. Obowiązkowo czytać! Nie dzwonić na polic

Oczywiście po konkrety zapraszam na pv. Osoby towarzyszące mile widziane
Papierzaka 
   

Początkujacy


Wiek: 86
Dołączył: Nie Wrz 23, 2018 14:26
Posty: 9
Skąd: Wadowic

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 12:52    Temat postu: Re: Wielka impreza. Obowiązkowo czytać! Nie dzwonić na polic

Oczywiście po konkrety zapraszam na pv. Osoby towarzyszące mile widziane
texas_40 
   

Zaglądajacy


Wiek: 25
Dołączył: Śro Lis 08, 2017 14:24
Posty: 17
Skąd: Poznań-Botanika2

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 18:33    Temat postu: Re: Wielka impreza. Obowiązkowo czytać! Nie dzwonić na polic

a czy zatem można wiedzieć w jakim lokalu? klatka? blok? bo są tu osoby i ze 38 i 40.
arnie42 
   

Stały bywalec


Wiek: 49
Dołączył: Nie Lip 03, 2016 15:30
Posty: 71
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 20:45    Temat postu: Re: Wielka impreza. Obowiązkowo czytać! Nie dzwonić na polic

Generalnie to takie imprezy nie powinny odbywać się w mieszkaniach.
Generalnie to mam w dupie i jestem wyrozumiały ale jak ktoś będzie mi napierd....całą noc,czy zrzyga się itp rzeczy to nie będę nieśmiało pukał i prosił o ściszenie.Autor też ma to w pompie gdyż sobie oświadcza,że tak będzie.
No to ja mówię - bawcie się ale z umiarem,tak by inni nie byli zmuszeni interweniować.
Papierzaka 
   

Początkujacy


Wiek: 86
Dołączył: Nie Wrz 23, 2018 14:26
Posty: 9
Skąd: Wadowic

PostWysłany: Śro Wrz 26, 2018 10:39    Temat postu: Re: Wielka impreza. Obowiązkowo czytać! Nie dzwonić na polic

Wiadomo że postaram się żeby nie było za głośno ani nikt nic nie zniszczył.
Tylko proszę o to aby ewentualne uwagi najpierw zgłaszać u mnie a dopiero później dzwonić na policję
adela38 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Gru 06, 2015 20:55
Posty: 54
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 21:12    Temat postu: Re: DOSKONALE ARNI42

Doskonale arni42, ożywczo trzeźwe spojrzenie na tę paplaninę. Dokładam ze swej strony:

MAPA ZAGROŻEŃ, na teraz i na przyszłość

https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html

________________________________________________________


.
Papierzaka 
   

Początkujacy


Wiek: 86
Dołączył: Nie Wrz 23, 2018 14:26
Posty: 9
Skąd: Wadowic

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 17:09    Temat postu: Re: Wielka impreza. Obowiązkowo czytać! Nie dzwonić na polic

Oo widzę że nikt na policję nie zadzwonił
Dzięki wielkie za wyrozumiałość. Do studniówki macie spokój
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama