portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Botanika - sprawy osiedlowe » Forum » "obce" samochody w halach garażowych
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

"obce" samochody w halach garażowych

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
alien1911 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Maj 31, 2015 18:22
Posty: 17
Skąd: Poznan

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 11:17    Temat postu: "obce" samochody w halach garażowych

Moim zdaniem w każdej hali garażowej powinna znajdować się lista samochodów uprawnionych do garażowania. Co z tego, że widnieje na wjeździe informacja, że nieuprawnione samochody będą usuwane, skoro nie wiemy jakie są uprawnione. Na pewno zdążyliśmy poznać na tyle samochody stojące w swoich halach i chyba niejeden z nas zauważa, że pojawiają się obce samochody, które sobie garażują po kilka dni na wolnych miejscach i... znikają, po czym w tym samym miejscu pojawia się inny samochód i sytuacja się powtarza.
Ktoś ma jakieś przemyślenia na ten temat?
Michu6 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Paź 05, 2015 19:53
Posty: 29
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Kwi 11, 2018 8:23    Temat postu: Re: "obce" samochody w halach garażowych

Temat ciężki do zweryfikowania z wielu konkretnych powodów. Dla przykładu kilka z nich:
1. W naszych blokach jest mnóstwo mieszkań na wynajem, także ten krótkoterminowy (np. Airbnb, czy booking). Część z tych mieszkań ma swoje miejsca parkingowe w hali oraz na zewnątrz - rotacja aut ogromna w przypadku dużego obłożenia lokalu.
2. Ludzie mogą mieć kilka aut i sobie nimi rotują wedle uznania.
3. Przyjeżdża ktoś w odwiedziny, więc zawczasu właściciel jedzie swoim autem na parking ogólnodostępny, żeby gość miał pewność, że znajdzie miejsce (o co ciężko np. wieczorami).

Oczywiście nie twierdzę, że problemu nie ma, bo jest (ja np. za każdym razem zamykam swoje zewnętrzne miejsce parkingowe, bo kilka razy ktoś 'uprzejmy' mi na nie wjechał), ale raczej kompletnie nie do ogarnięcia.
texas_40 
   

Zaglądajacy


Wiek: 25
Dołączył: Śro Lis 08, 2017 14:24
Posty: 17
Skąd: Poznań-Botanika2

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 14:53    Temat postu: Re: "obce" samochody w halach garażowych

lista samochodów uprawnionych do wjazdu do hali garażowej moim zdaniem się nie sprawdzi. sama kiedy przyjeżdzają do mnie goście udostępniam im moje miejsce, a ja parkuję na zewnątrz. nie wiem też skąd ten pomysł, jeszcze nie zdarzyło mi się by ktoś obcy zajął moje miejsce w hali.
domiko-33 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Wrz 26, 2018 11:34
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Wrz 26, 2018 11:45    Temat postu: Re: "obce" samochody w halach garażowych

texas_40 to masz duże szczęście - mi notorycznie inni parkowali na moim miejscu postojowym, na szczęście wywieszenie kartki, że miejsce prywatne rozwiązało problem...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama