portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Botanika - sprawy osiedlowe » Forum » Pytanie o windy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Pytanie o windy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Jooannaa 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Kwi 01, 2018 23:09
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 23:40    Temat postu: Pytanie o windy

Witam
Na wstępie chciałabym wyjaśnić, że nie jestem mieszkanką osiedla Botanika, ale bardzo chciałabym poznać Państwa zdanie na pewien nurtujący mnie temat...Będę wdzięczna za wszelką pomoc i odpowiedziSmile
Rozważam zakup mieszkania w innej realizowanej przez UWI inwestycji mieszkaniowej. Mieszkanie będzie zlokalizowane naprzeciw windy i oddzielone od szybu windy ok. 1,5 metrowym korytarzem (klatka schodowa). Nigdy nie mieszkałam w budynku z windą i zastanawiam się, czy taka odległość od windy jest wystarczająca? Słyszałam, że niektórym ludziom, których mieszkania sąsiadują z windą, dokucza jej hałas? Podobno dużo zależy od rodzaju windy, którą zamontował deweloper.
Stąd moje pytanie, czy na osiedlu Botanika występuje jakikolwiek problem z głośno "chodzącymi" windami, czy praca wind w ogóle Państwu nie przeszkadza?
Pozdrawiam
Asia
axenon 
   

Początkujacy


Wiek: 32
Dołączył: Wto Sie 16, 2016 1:51
Posty: 6
Skąd: Poznań-Piątkowo

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 16:49    Temat postu: Re: Pytanie o windy

Cześć, my mieszkamy w 38 w mieszkaniu z drzwiami frontowymi około 2m od windy i nigdy jej nie słyszeliśmy Smile Jedyny hałas jakiego możesz się spodziewać, to wtedy gdy ktoś będzie chodził po korytarzu (niezłe echo się niesie).
texas_40 
   

Zaglądajacy


Wiek: 25
Dołączył: Śro Lis 08, 2017 14:24
Posty: 17
Skąd: Poznań-Botanika2

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 14:49    Temat postu: Re: Pytanie o windy

ja mieszkam w bloku nr 40 i niestety mam podobną sytuację do tej docelowej, którą opisujesz. mieszkanie znajduje się naprzeciwko windy i dzieli nas od niej korytarz. windę zdecydowanie słychać, wiadomo kiedy jeździ. jest to zauważalne ale dla mnie nie jest dokuczliwe, jak do wszystkiego, można się przyzwyczaić i wtedy już tego się nie słyszy.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama